Rinoplasti
Yeni Bir Nefes, Yepyeni Bir Güzellik.

Güçlü bir estetik deneyimle, rinoplasti ile yüz hatlarınızda gerçekleşen dönüşüm, size sadece yeni bir nefes değil, aynı zamanda özgüven dolu bir güzellik sunar.

Op.Dr.Furkan ÖZER
Kimdir ?

1986 yılında Sakarya Sapanca’da doğdu. İlkokul eğitimini Adapazarı Atatürk İlkokulu’nda, orta ve lise eğitimini sırasıyla Sakarya Anadolu Lisesi ve Sakarya Fen lisesi’nde 1997-2004 yılları arasında tamamladı.
2012 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2012-2018 yıllarında Hacettepe Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında (KBB) Uzmanlık Eğitimini aldı.

2018 -2020 yılları arasında devlet hizmet yükümlülük görevini Artvin Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Op.Dr.Furkan Özer , Kulak Burun Boğaz hastalıklarının her yönüne hizmet vermekle beraber ağırlıklı olarak burun estetik ve fonksiyonel cerrahisi, yüz estetiği , sinüs hastalıkları ve cerrahisi, uyku bozuklukları ve horlama cerrahisi ile çocuk kulak burun boğaz hastalıkları ile ilgilenmektedir. 2022 yılından bu yana kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

N

Rinoplasti Ameliyatında hedeflenen nedir ?

Burun, yüzümüzdeki yatay ve dikey hatların tam merkezinde bulunan ve yüzümüzdeki estetik algının en önemli belirleyicilerindendir. Burun estetiği ameliyatı sonucunda her bireye özel olarak yüz estetiğinde ciddi anlamda değişimler planlanarak kişinin daha güzel görünmesi ve fonksiyonel olarak daha rahat nefes alabileceği bir burun iç anatomisi hedeflenmektedir.

N

Ameliyat öncesinde hedeflenen Burun şeklin nasıl planlanmaktadır ?

Hastanın çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını üzerinde dijital görüntüleme programları ( Photoshop , 3d Vectra ) ile ameliyatın olası farklı sonuçlarına yönelik görsel bilgilendirme yapılması, ameliyat ile hedeflenen burun şekli hakkında hastanın karar vermesini kolaylaştırmaktadır, aynı zamanda hastanın ameliyattan olan  beklentilerin daha gerçekçi olmasını sağlamakta, doktorun ise hastayı daha iyi anlamasına yardımcı olmaktadır.

N

Rinoplasti Ameliyatının Solunuma etkileri nedir ?

Solunum sisteminde oldukça önemli role sahip olan Burun anatomisinin Rinoplasti ameliyatı esnasında fonksiyonel özelliklerinin bozulmadan korunması oldukça önemlidir. Burun ameliyatında burnun yeni şeklini oluştururken nefes alma fonksiyonunu korumak, hatta burun tıkanıklığına sebep olan burun içi anatomik bozukluklar varsa da düzeltilmesi gerekir. Sonuç itibariyle fonksiyonel burun estetiği ameliyatı cerrahın beceri ve tecrübesiyle bağlantılı bir fonksiyonel estetik operasyondur.
N

Burun Estetiği kaç yaşında uygulanabilir ve Ameliyat süresi nedir ?

Burun estetiği ameliyatı kemik gelişim yaşını tamamlamış olmak suretiyle ( Kızlarda 17 , Erkeklerde 17 ile 18 yaşları ) ve ek hastalığı bulunmayan kadın, erkek herkese yapılabilir.

Ameliyat süresi yapılacak girişime ve tekniğe göre değişmek ile birlikte ortalama 2 ila 3 saat arasında değişmektedir. Bu süreler revizyon ameliyatlarında genellikle daha uzun sürmektedir.

Rinoplasti İçin Hemen Arayın, Değişimi Başlatın!

Rinoplasti

Burun estetiği ile hedeflenen ; burun temel anatomik yapıları olan kemik ve kıkırdak dokuları aşırı olarak çıkarmadan , bu yapıları kendi içerisinde şekillendirerek daha doğal ve yapısal bütünlüğün korunduğu rinoplasti felsefesini ameliyat esnasında uygulamaktır.

Etnik Rinoplasti

Etnik kökenleri farklı olan kişilerin kendilerine özgü olan anatomik özelliklerini ve yüz yapılarını göz önünde bulundurarak yüz hatları ile uyumlu olarak kişinin doğal yüz hatlarına uyumlu olarak yapılan cerrahi bir operasyondur.

Burun Estetiği

Rinoplasti yani estetik burun ameliyatı ; her kişide oldukça farklılık gösteren yüz, cilt, kıkırdak ve burun anatomisine göre kişiye özgü bir biçimde planlanması gereken sanatsal bir cerrahidir.

Revizyon Burun Estetiği

Sadece kıkırdak yapıdaki burun uç kısmının şekil bozukluklarını düzeltmek amacı ile yapılan ameliyata tipplasti denilmektedir. Bu ameliyat esnasında burnun kemik yapılarına herhangi bir müdahale yapılmamaktadır.

Rinoplasti Randevunuzu Oluşturun!

Güzelliğe İlk Adımı Hemen Atın, Bizi Arayın!

0530 867 25 51

B I
B I
2024-01-21
Furkan Beyi tesadüfen Instagramda buldum ve burun ameliyatlarını inceledikden sonra kendisinde ameliyat olmaya karar verdim. Cok korkuyordum ama okadar ağrısız gectiki morarma bile olmadı. Burnumu cok seviyorum tam istedigim gibi oldu. Iyiki Furkan Beyde ameliyat olmuşum diyorum 🙏🌸
Ashford Business
Ashford Business
2024-01-15
Best surgeon. Would recommend 10000% Had the best experience Dr Furkan and his assistant was very helpful from start to finish, helping and guiding thought out my experience as my first time I was very nervous. Anyone thinking of using Dr Furkan would be making the best decision honestly Also the hospital and the office is 5 star! Thankyou
salih durkaya
salih durkaya
2024-01-15
Gerçekten güler yüzlü çalışanları ve Dr. Furkan bey'in ilgisi alakası çok iyi.
Ogz
Ogz
2023-12-28
Furkan hocanın çalışmalarını uzun süredir takip ediyordum. Çalışmalarının gayet doğal olması, yapay bir görüntü istemeyen benim için birinci öncelikti. Ameliyat hakkında ne yapacağımız üzerine net bilgi almak, ameliyat korkusunu bastırmak için çok değerliydi. Bu sebeple çok güvenerek ameliyat oldum. Tavsiye ediyorum.
Tuğba hilal Özgün
Tuğba hilal Özgün
2023-12-25
Furkan hoca dan ve asistanlarından çok memnun kaldım iletişim konusunda hiç bir zorluk yaşamadım. Korkularım vardı amaliyattan önce ve şimdi iyi ki yaptırmışım diyorum . İyi ki Dr. Furkan özer.
Sevim Çolak
Sevim Çolak
2023-12-25
Doktor Furkan beyi bulana kadar bir çok doktor gezdim.Kendimi bir türlü ameliyata ikna edemiyordum ama ilk muayeneye gittiğim de gün aldım 😀Hasta ile iletişim mükemmel.Tedirginliklerinizin hepsine tek tek cevap verip sizi rahatlatıyor.Eli inanılmaz hafif asla morarma şişme gibi durumlar olmadı .Hatta keşke daha önce karşılaşmış olsak dedim.1. Senemi doldurdum.rahat nefes alıp verebiliyorum ve dış görünüşümden çok ama çok memnunum.umarım bu yorumu gören benim gibi tedirgin olanlara ışık olur.Furkan bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim 🩷
İrem Gürlek
İrem Gürlek
2023-12-23
yaptırdıktan sonra iyi ki yaptırdım dedim Furkan Hoca ve ekibine sonsuz güvenebilirsiniz iletişim konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadım süreç çok rahat ve kolay geçti ameliyat olmayı düşünenler varsa hiç suphe etmeden Furkan Hocayı tercih edebilirler

Hemen iletişime geçerek değişim için ilk adımınızı atın

HEMEN ARAYARAK DEĞİŞİME ADIM ATIN!

0530 867 25 51

info@drfurkanozer.com

Atatürk Mah. Ertuğrulgazi sk. Metropol İstanbul Sitesi B Blok Daire: 255 Kat :16, 34758 Ataşehir/İstanbul